Alenka

kontrabas WikipedieDomů

Podobné téma:
kontrabas Wikipedie
Zuzana Hejnová Wikipedie
fischer pavel životopis wikipe..
wikipedie micelární voda
wikipedie np české švýcarsko
wikipedie zubří
matyasovičová lenka nora návor..
rybí potěr Wikipedie
Externí:
Amazonie Wikipedie
Habsburkové na českém trůnu Wi..
Druhá světová válka Wikipedie
polytechnická výchova Wikipedie
Jiří Drahoš Wikipedie
Michaela Badinková Wikipedie
Ardenský bouvier Wikipedie
lod Wikipedie
Laco Déczi Wikipedie
jakub nvota wikipedie

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
jak nahradit solamyl
redupetin- lékárna dr.max - cena
redupetin diskuze
čestné prohlášení o likvidaci odpadu ..
bombuj noc na karlštejně celý film
obchod rodinka hradec králové otevíra..
chovné zařízení pro slepice plánek
Bolest nad pravým prsem
játrové knedlíčky kluci v akci
stavba kurníku návod
Čarověníky prodej
Kingdom Come Deliverance Torrent
azyl pro milence opava
Prodám pásový traktor
poliklinika klášter liberec lékaři mu..
uzení králíka
poliklinika klášter liberec lékaři ka..
Sk Torrent
ceník vstupu termály rajecké teplice
otevírací doba cafe-bistro-květiny br..
palety s zbožím
VideoSeriály
mddr. ondřej staněk
blanka bohdanová výstava obrazů
zelný salát k rybě chorvatsko

Pro inspiraci:
Radio City
Vychytávky Ládi Hrušky
Metropole Zličín Kino
blahopřání k vánocům a k novému roku
cvičení cejl brno zábranská
Energetický gel
Niťárna Česká Třebová
lusky na smetaně
rc pastelka brno líšeň
sol baden gmund
email. seznam. cz přihlášení
sportovní hodinky s gps garmin
Marie Terezie byla královnou
hry pro kluky online zdarma
stát usa - aljaška
otevírací doba tesco 17.11.2018
prof. oldřich říha
tesco plzen rokycanská lékárna kontakt
samolepící omalovánky na zed alpi
krevní skupina a rh negativní a výživa

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

František Uhlíř (hudebník) – Wikipedie
František Uhlíř (* 24. července 1950 Ústí nad Orlicí) je významný český jazzový hráč na kontrabas, skladatel, pedagog, vedoucí kapely František Uhlíř Team.František Uhlíř (* 24. července 1950 Ústí nad Orlicí) je významný český jazzový hráč na kontrabas, skladatel, pedagog, vedoucí kapely František Uhlíř Team.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_Uhl%C3%A ..

Vojtěch Kuchynka – Wikipedie
Vojtěch Kuchynka (7. května 1871 Nové Strašecí[1] – 1. srpna 1942 Tábor) byl český kontrabasista, sbormistr a hudební skladatel.Vojtěch Kuchynka (7. května 1871 Nové Strašecí[1] – 1. srpna 1942 Tábor) byl český kontrabasista, sbormistr a hudební skladatel.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Vojt%C4%9Bch_Kuchynka

Kontrabas – Wikipedie
Kontrabas je strunný smyčcový nástroj se strunami laděnými v čistých kvartách: (C/D), E1, A1, D, G (na rozdíl od většiny moderních smyčcových nástrojů, které jsou laděny v kvintách).Kontrabas je strunný smyčcový nástroj se strunami laděnými v čistých kvartách: (C/D), E1, A1, D, G (na rozdíl od většiny moderních smyčcových nástrojů, které jsou laděny v kvintách).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Kontrabas

3D kovové puzzle Metal Earth Kontrabas | MegaShopy.cz
Líbí se Vám tento produkt? :-)Líbí se Vám tento produkt? :-)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

megashopy.cz/3d-kovove-puzzle-metal-earth-kon ..

Miroslav Vitouš – Wikipedie
Jde o virtuózního hráče na kontrabas a baskytaru. Patří mezi nejlepší kontrabasisty světa vedle Niels-Henninga ?rsteda Pedersena, Briana Bromberga, Christiana McBridea, Scotta LaFara a Davea Hollanda.Jde o virtuózního hráče na kontrabas a baskytaru. Patří mezi nejlepší kontrabasisty světa vedle Niels-Henninga ?rsteda Pedersena, Briana Bromberga, Christiana McBridea, Scotta LaFara a Davea Hollanda.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Vitou%C5%A1

Basová kytara – Wikipedie
Basová kytara (také baskytara nebo trochu nepřesně basa) je strunný hudební nástroj, který v moderní hudbě nahrazuje funkci kontrabasu. Úlohou basové kytary je tedy především hrát basovou linku.Basová kytara (také baskytara nebo trochu nepřesně basa) je strunný hudební nástroj, který v moderní hudbě nahrazuje funkci kontrabasu. Úlohou basové kytary je tedy především hrát basovou linku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Basov%C3%A1_kytara

Kontrabassaxofon – Wikipedie
Kontrabassaxofon je největší z rodiny saxofonových nástrojů. Tento saxofon byl vyvinut 28. června 1846[1]. Na tento typ saxofonu hrál například Anthony Braxton. V současné době existují tři výrobci kontrabassaxofonů: Benedikt Eppelsheim v  ...Kontrabassaxofon je největší z rodiny saxofonových nástrojů. Tento saxofon byl vyvinut 28. června 1846[1]. Na tento typ saxofonu hrál například Anthony Braxton. V současné době existují tři výrobci kontrabassaxofonů: Benedikt Eppelsheim v ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Kontrabassaxofon

Lojzo – Wikipedie
Lojzo je slovenská hudební folková skupina, která vznikla na počátku 80. let 20. století. Jednalo se o významného představitele tzv. moderního městského folku, sami členové skupiny jej kdysi na počátku existence skupiny označovali svým ...Lojzo je slovenská hudební folková skupina, která vznikla na počátku 80. let 20. století. Jednalo se o významného představitele tzv. moderního městského folku, sami členové skupiny jej kdysi na počátku existence skupiny označovali svým ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Lojzo

Pizzicato – Wikipedie
Pizzicato je technika hry na smyčcové nástroje, při které se nepoužívá smyčec a hráč rozechvívá struny pomocí prstů nejčastěji pravé ruky. Tím se dosahuje značně odlišného drnkavého zvuku.Pizzicato je technika hry na smyčcové nástroje, při které se nepoužívá smyčec a hráč rozechvívá struny pomocí prstů nejčastěji pravé ruky. Tím se dosahuje značně odlišného drnkavého zvuku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pizzicato

František Pošta – Wikipedie
František Pošta (22. srpna 1919 Lány – 18. července 1991 Praha) byl český kontrabasista, který v Československu nejvýrazněji přispěl k prosazení kontrabasu jako sólového koncertantního nástroje.František Pošta (22. srpna 1919 Lány – 18. července 1991 Praha) byl český kontrabasista, který v Československu nejvýrazněji přispěl k prosazení kontrabasu jako sólového koncertantního nástroje.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_Po%C5%A1ta


Robert Balzar pro Art: klasické vzdělání na kontrabas je ...
Pro náš web nám napsal pár svých argumentů, proč je důležité se učit hrát na kontrabas „klasicky“ (tzn. například smyčcem, se správným položením levé ruky) i v případě, že se žák nezajímá o klasickou interpretaci a míří cíleně do moderních ...Pro náš web nám napsal pár svých argumentů, proč je důležité se učit hrát na kontrabas „klasicky“ (tzn. například smyčcem, se správným položením levé ruky) i v případě, že se žák nezajímá o klasickou interpretaci a míří cíleně do moderních ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

art-spolek.cz/robert-balzar-pro-art-klasicke- ..

Johann Joseph Abert – Wikipedie
Johann Joseph Abert, psáno též Johann Josef Abert nebo počeštěně Jan Josef Abert, (20. září 1832, Kochovice[1] – 1. dubna 1915, Stuttgart) byl německý hudební skladatel, dirigent a kontrabasista pocházející z Čech a působící zejména ve  ...Johann Joseph Abert, psáno též Johann Josef Abert nebo počeštěně Jan Josef Abert, (20. září 1832, Kochovice[1] – 1. dubna 1915, Stuttgart) byl německý hudební skladatel, dirigent a kontrabasista pocházející z Čech a působící zejména ve ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Johann_Joseph_Abert

Domácí práce (album) – Wikipedie
Domácí práce (2009) je druhé sólové album Martina Evžena Kyšperského. Je sestaveno ze skladeb nahraných v letech 2004–2007 s různými lidmi v rámci improvizací a domácího nahrávání.Domácí práce (2009) je druhé sólové album Martina Evžena Kyšperského. Je sestaveno ze skladeb nahraných v letech 2004–2007 s různými lidmi v rámci improvizací a domácího nahrávání.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Dom%C3%A1c%C3%AD_pr%C3% ..

kontrabas | Slovník cizích slov
Co znamená podstatné jméno kontrabas? Význam slova kontrabas ve slovníku cizích slov.Co znamená podstatné jméno kontrabas? Význam slova kontrabas ve slovníku cizích slov.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

infoz.cz/kontrabas

Emil Viklický – Wikipedie
Emil Viklický (* 23. listopadu 1948, Olomouc) je český jazzový pianista a hudební skladatel.Emil Viklický (* 23. listopadu 1948, Olomouc) je český jazzový pianista a hudební skladatel.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Emil_Viklick%C3%BD

Violon – Wikipedie
Violon (nebo také viola da gamba kontrabasová, viola da gamba subbasová, arciviola, violone, D-violone, große viola, contrabas de viola, atp.) je historické označení pro kontrabas v době renesance, manýrismu, baroka a klasicismu.Violon (nebo také viola da gamba kontrabasová, viola da gamba subbasová, arciviola, violone, D-violone, große viola, contrabas de viola, atp.) je historické označení pro kontrabas v době renesance, manýrismu, baroka a klasicismu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Violon

Diskuse:Kontrabas – Wikipedie
Citováno z „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Diskuse:Kontrabas&oldid=8257525“Citováno z „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Diskuse:Kontrabas&oldid=8257525“
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Kontrabas

Robert Führer – Wikipedie
Robert Jan Nepomuk Führer (2. června 1807, Praha[1] – 28. listopadu 1861, Vídeň) byl český varhaník a hudební skladatel.Robert Jan Nepomuk Führer (2. června 1807, Praha[1] – 28. listopadu 1861, Vídeň) byl český varhaník a hudební skladatel.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Robert_F%C3%BChrer

Počet záznamů:18

kontrabas Wikipedie
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0054:20:28