Alenka

centralismusDomů

Podobné téma:
centralismus
Externí:

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
játrové knedlíčky kluci v akci
jak nahradit solamyl
poloha mléka a vody
Bolest nad pravým prsem
ceník vstupu termály rajecké teplice
pavel kříž syn evy hruškové
zuzana stivínová nahá video
stavba kurníku návod
uzení králíka
Čarověníky prodej
redupetin- lékárna dr.max - cena
moje kb banka přihlášení login
poliklinika klášter liberec lékaři ka..
obchod rodinka hradec králové otevíra..
moderátorka Kořínková Iveta nahá
chovné zařízení pro slepice plánek
Kingdom Come Deliverance Torrent
erotika odkazy seznam
redupetin diskuze
obrázky do památníku Kreslené pro děti
termál Afrodite Rajecké Teplice vstupné
bombuj noc na karlštejně celý film
zuzana klapáčová ledecká krasobruslen..
azbestové desky ke kamnům
daňová třída v německu formulář

Pro inspiraci:
Psací stoly s nádstavbou
ČSOB Úvodní stránka
těsto na Palačinky Recept
insolvenční kalkulačka
sběrné textilní kontejnery
zdravotní potřeby nuselská
kdo to byla božena němcová
ses boxing magdeburg
Elfetex
sroubovaci trny do zeme
herec antonín navrátil rekl o bohdalove
knapková psychiatrická nemocnice opava..
recept na prejt z jehněčího masa
velka elektricka balicka na cigarety
silikonové implantáty mentor cena
era svět přihlášení era jednoduše
basnicka o kaprech vanoční
pánské sportovní hodinky casio prw-511..
založení účtu ve švýcarsku letadlo?
Játrová nádivka do kachny

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Centralismus
V řízení státu je to princip, při němž se politická moc a zodpovědnost přenáší z různých místních, národních a regionálních institucí a orgánů obvykle na centrální orgány státu.V řízení státu je to princip, při němž se politická moc a zodpovědnost přenáší z různých místních, národních a regionálních institucí a orgánů obvykle na centrální orgány státu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

referaty-seminarky.cz/centralismus

Centralismus a Etatismus - Uniepedie
Centralismus vs. Etatismus. Srovnání mezi Centralismus a Etatismus. Rozdíl mezi Centralismus a Etatismus. Podobnosti mezi Centralismus a Etatismus.Centralismus vs. Etatismus. Srovnání mezi Centralismus a Etatismus. Rozdíl mezi Centralismus a Etatismus. Podobnosti mezi Centralismus a Etatismus.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.unionpedia.org/c/Centralismus/vs/Etatismus

centralismus - anglický překlad - slovník bab.la
'centralismus' přeloženo v bezplatném anglickém slovníku, mnoho dalších překladů anglicky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/centralismus

Pepo
Vyjadřuje systémřízení organizačních jednotek z jednoho organizačního centra - ústředí.Soustřeďování státní, politické a ekonomické moci do jednoho centra seoznačuje jako centraslismus státní nebo ve státě.Vyjadřuje systémřízení organizačních jednotek z jednoho organizačního centra - ústředí.Soustřeďování státní, politické a ekonomické moci do jednoho centra seoznačuje jako centraslismus státní nebo ve státě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ipepo.cz/slovnik/centralismus

centralizmus, centralismus - ABZ.cz: slovník cizích slov
přidat slovo a význampřidat slovo a význam
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/cent ..

Diskuse:Centralizace – Wikipedie
Za komunistů se dost běžně používalo sousloví demokratický centralismus - asi by to chtělo drobet doplnit ** --MiroslavJosef 10:04, 24. 4. 2008 (UTC)Za komunistů se dost běžně používalo sousloví demokratický centralismus - asi by to chtělo drobet doplnit ** --MiroslavJosef 10:04, 24. 4. 2008 (UTC)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Centralizace

Dějiny a současnost, Federalismus nebo centralismus
aktuality, glosy, zprávy • camera obscura • ďas doporučuje k tématu • ďasův knižní kapsář • kniha, o které se hovoří • knihy (recenze) • památky • portréty • výstavy • zapadlí vlastenci, inspiromataktuality, glosy, zprávy • camera obscura • ďas doporučuje k tématu • ďasův knižní kapsář • kniha, o které se hovoří • knihy (recenze) • památky • portréty • výstavy • zapadlí vlastenci, inspiromat
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dejinyasoucasnost.cz/archiv/2010/3/federalism ..

Dvořák zavedl tuhý centralismus, kritizuje režisér …
Režisér Jiří Svoboda opustil funkci člena kolegia generálního ředitele České televize. Svoboda mu vytýká, že nemůže nadále spojovat své jméno se současným vývojem ČT. Pokládá jej za neslučitelný s představami, které má o veřejnoprávní ...Režisér Jiří Svoboda opustil funkci člena kolegia generálního ředitele České televize. Svoboda mu vytýká, že nemůže nadále spojovat své jméno se současným vývojem ČT. Pokládá jej za neslučitelný s představami, které má o veřejnoprávní ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

byznys.lidovky.cz/dvorak-zavedl-tuhy-centrali ..

Stanovy schválené hnutím ANO zavádějí demokratický …
Stanovy ANO, které včera schválili delegáti Sněmu, zavádějí v Babišově politickém subjektu demokratický centralismus: veškerou podstatnou moc vkládají do rukou centrálních orgánů. Posílí se tím otázky, zda ANO nenabývá autoritářské rysy.Stanovy ANO, které včera schválili delegáti Sněmu, zavádějí v Babišově politickém subjektu demokratický centralismus: veškerou podstatnou moc vkládají do rukou centrálních orgánů. Posílí se tím otázky, zda ANO nenabývá autoritářské rysy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denikreferendum.cz/clanek/19884-stanovy-schva ..

Kdy decentralismus nahradí centralismus | GVKB
Velké změny trvají velkou dobu. Mnozí nejsou spokojení s tím, že je zde mnoho politických a ekonomických chyb, a málo se toho zde zatím optimalizovalo, vše zde souvisí se vším, a tak velké změny trvají velkou dobu.Velké změny trvají velkou dobu. Mnozí nejsou spokojení s tím, že je zde mnoho politických a ekonomických chyb, a málo se toho zde zatím optimalizovalo, vše zde souvisí se vším, a tak velké změny trvají velkou dobu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gvkb.cz/2018/04/05/kdy-decentralismus-nahradi ..


Nenápadný půvab demokratického centralismu | Zápisky …
Na začátku byla zdánlivě racionální úvaha: proč mít tolik zbytečných kapacit? Proč má být v každé firmě výzkum, plánování výroby, obchod; proč mají firmy ztrácet čas a energii neefektivní konkurencí?Na začátku byla zdánlivě racionální úvaha: proč mít tolik zbytečných kapacit? Proč má být v každé firmě výzkum, plánování výroby, obchod; proč mají firmy ztrácet čas a energii neefektivní konkurencí?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

petrsevcikblog.wordpress.com/2015/09/21/nenap ..

centralismus - Katalog Krajské knihovny Františka …
Portaro - Webový katalog knihovnyPortaro - Webový katalog knihovny
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

katalog.kfbz.cz/authorities/1188704

II. Marie Terezie a nový centralismus
Karel Kramář byl první československý premiér, který se výraznou měrou zasloužil o vznik samostatného československého státu.Karel Kramář byl první československý premiér, který se výraznou měrou zasloužil o vznik samostatného československého státu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

karelkramar.cz/index.php/clanky/13-clanky-kar ..

Vídeňský Centralismus | Snadná škola.cz
Publikováno v Maturitní otázky z češtiny, Maturitní otázky z dějepisu, Referáty, střední-čj Kategorie Dějepis, francouzská revoluce, germanizace, jezuitský řád, maturita z českého jazyka, maturita z češtiny, národního obrození, osvícenství...Publikováno v Maturitní otázky z češtiny, Maturitní otázky z dějepisu, Referáty, střední-čj Kategorie Dějepis, francouzská revoluce, germanizace, jezuitský řád, maturita z českého jazyka, maturita z češtiny, národního obrození, osvícenství...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

snadnaskola.cz/tag/vidensky-centralismus

Referendum a demokratický centralismus
Kdo je pro referendum, uznává tím, že rozhodnutí strany je prostým aritmetickým součtem lokálních rozhodnutí, přičemž každá z těchto lokálních organizacích je nevyhnutelně omezena svými vlastními silami a svou omezenou zkušeností.Kdo je pro referendum, uznává tím, že rozhodnutí strany je prostým aritmetickým součtem lokálních rozhodnutí, přičemž každá z těchto lokálních organizacích je nevyhnutelně omezena svými vlastními silami a svou omezenou zkušeností.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sds.cz/docs/prectete/epubl/ltr_radc.htm

Centralismus demokratický – Sociologická encyklopedie
centralismus demokratický – (z lat. centralis, od řec. kontron = bod uprostřed kruhu) – v polit. teorii a ideologii marxismu-leninismu zákl. princip řízení společnosti, výstavby a činnosti kom.centralismus demokratický – (z lat. centralis, od řec. kontron = bod uprostřed kruhu) – v polit. teorii a ideologii marxismu-leninismu zákl. princip řízení společnosti, výstavby a činnosti kom.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

encyklopedie.soc.cas.cz/w/Centralismus_demokr ..

Samospráva, nebo centralismus? – Novinky.cz
Ve sporu o reformu sociálních služeb jsou vidět a slyšet dvě strany - Škromachovo ministerstvo a proti němu lidé se zdravotním postižením. Ti se před Úřadem vlády a v médiích hlasitě dožadují práva samostatně a individuálně rozhodovat o ...Ve sporu o reformu sociálních služeb jsou vidět a slyšet dvě strany - Škromachovo ministerstvo a proti němu lidé se zdravotním postižením. Ti se před Úřadem vlády a v médiích hlasitě dožadují práva samostatně a individuálně rozhodovat o ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/domaci/10953-samosprava-nebo-centr ..

Demokratický centralismus - Dějepis v 21. století
Na stranické schůzi se řadoví komunisté ptají okresního tajemníka na řadu otázek. Předseda závodní organizace Andrýs (Jiří Vala) se těmto otázkám brání poukazem na demokratický centralismus, tedy závaznost rozhodnutí vyšších orgánů strany...Na stranické schůzi se řadoví komunisté ptají okresního tajemníka na řadu otázek. Předseda závodní organizace Andrýs (Jiří Vala) se těmto otázkám brání poukazem na demokratický centralismus, tedy závaznost rozhodnutí vyšších orgánů strany...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dejepis21.cz/demokraticky-centralismus

centralismus – Wikislovník
poznámkypoznámky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wiktionary.org/wiki/centralismus

Tuhý centralismus státních úředníků • Respekt
Tuhý centralismus státních úředníků Návrh na územně správní uspořádání Podle Václava Klause zajímá budoucí územně správní uspořádání České…Tuhý centralismus státních úředníků Návrh na územně správní uspořádání Podle Václava Klause zajímá budoucí územně správní uspořádání České…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

respekt.cz/tydenik/1993/25/tuhy-centralismus- ..

Demokratický centralismus – Wiki UPOL
Demokratický centralismus (JT: ?????; FT: ?????; PY: minzhu jizhongzhi, mínzh?jízh?ngzh?; EN: democratic centralism) je základním principem organizace a vedení politické strany, který na jedné straně dává všem jejím členům možnost...Demokratický centralismus (JT: ?????; FT: ?????; PY: minzhu jizhongzhi, mínzh?jízh?ngzh?; EN: democratic centralism) je základním principem organizace a vedení politické strany, který na jedné straně dává všem jejím členům možnost...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.cinstina.upol.cz/index.php/Demokratick%C ..

centralismus: pravidla českého pravopisu
centralismus na pravidlech českého pravopisucentralismus na pravidlech českého pravopisu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravidla.cz/hledej/?qr=centralismus

Centralismus
Ve výjimečných případech má pozitivní význam (ohrožení státu), většinou však narušuje principy demokratické samosprávy.Ve výjimečných případech má pozitivní význam (ohrožení státu), většinou však narušuje principy demokratické samosprávy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

leporelo.info/centralismus

centralismus | Svobodní - Strana svobodných občanů
Meskipun demikian mungkin tetap lawan Anda ada akan tetapi sebenarnya Anda bisa menghasilkan keuntungan yang lebih raksasa dengan menggetarkan beberapa bermitra.Meskipun demikian mungkin tetap lawan Anda ada akan tetapi sebenarnya Anda bisa menghasilkan keuntungan yang lebih raksasa dengan menggetarkan beberapa bermitra.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svobodni.cz/tema/centralismus

Proč centralismus nefunguje - Guru Vit Kouba Bhagavan
Když dnes hovoří mediálně prezident, slibující sociální a ekonomické výhody, nebo když si dnes nějaká populární osobnost napíše něco na Facebook či YouTube, sledují to miliony lidí kdekoli na Zemi.Když dnes hovoří mediálně prezident, slibující sociální a ekonomické výhody, nebo když si dnes nějaká populární osobnost napíše něco na Facebook či YouTube, sledují to miliony lidí kdekoli na Zemi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gvkb.cz/proc-centralismus-nefunguje

Centralismus - široká nabídka knih - Megaknihy.cz
Zajímavé knihy na téma centralismus v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz.  Nejnižší ceny  450 výdejních míst  99% spokojených zákazníkůZajímavé knihy na téma centralismus v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

megaknihy.cz/tema/19691-centralismus

Centralismus - Slovník cizích slov | Online-Slovník.cz
Definice slova „centralismus“ ve slovníku cizích slov na Online-Slovník.czDefinice slova „centralismus“ ve slovníku cizích slov na Online-Slovník.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

online-slovnik.cz/slovnik-cizich-slov/central ..

centralizmus, centralismus - význam slova | Slovník cizích slov
centralizmus, centralismus - význam cizího slova, najdete v našem slovníku cizích slov.centralizmus, centralismus - význam cizího slova, najdete v našem slovníku cizích slov.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slovnik-cizich-slov.net/centralizmus-centrali ..

centralizmus, centralismus | Slovník cizích slov
Co znamená centralizmus, centralismus? Význam slova centralizmus, centralismus ve slovníku cizích slov.Co znamená centralizmus, centralismus? Význam slova centralizmus, centralismus ve slovníku cizích slov.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

infoz.cz/centralizmus-centralismus

demokratický centralismus - Portaro - katalog knihovny
Portaro - Webový katalog knihovnyPortaro - Webový katalog knihovny
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihovna-opac.tul.cz/authorities/678732

demokratický centralismus - francouzsky
demokratický centralismus = économie f planifiée du centre náborář = recruteru m dočasný pracovní poměr = travail m temporaire bát hýčkaný kým = etre courtisé par q plat, mzda = salaire m finanční instituce = établissemnet m financier míra...demokratický centralismus = économie f planifiée du centre náborář = recruteru m dočasný pracovní poměr = travail m temporaire bát hýčkaný kým = etre courtisé par q plat, mzda = salaire m finanční instituce = établissemnet m financier míra...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pamatovak.cz/francouzsky/demokraticky-central ..

Samospráva, nebo centralismus? - Novinky.cz
Ve sporu o reformu sociálních služeb jsou vidět a slyšet dvě strany - Škromachovo ministerstvo a proti němu lidé se zdravotním postižením. Ti se před Úřadem vlády a v médiích hlasitě dožadují práva samostatně a individuálně rozhodovat o...Ve sporu o reformu sociálních služeb jsou vidět a slyšet dvě strany - Škromachovo ministerstvo a proti němu lidé se zdravotním postižením. Ti se před Úřadem vlády a v médiích hlasitě dožadují práva samostatně a individuálně rozhodovat o...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/domaci/clanek/samosprava-nebo-cent ..

Počet záznamů:32

centralismus
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0039:51:04